fbpx
בוגרי קורס הזכיינות של Mark & Fran נהנים מהטבות ענקיות. לחצו כאן!
להטבות מיוחדות לחצו כאן
בחר קטגוריה
זכיינות מזון / מסעדות
זכיינות אופנה
פתיחת/ הקמת עסק
זכיינות/זיכיון בתי קפה
זכיינות/זכיין חנות
קניית עסק/עסקים
זיכיון / זכיינות
עיצוב מסעדה / מסעדות
עיצוב חנות / חנויות
עיצוב
פתיחת עסק
הקמת חברה
עסקים למכירה
עיצוב פנים
הקמת שותפות
הקמת / פתיחת בית קפה
הקמת עסק
פתיחת חנות
קניית עסק
רכישת עסק
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בדרום
במרכז
בצפון
בירושלים
באילת
בחיפה
בתל אביב
עו"ד גיא קולן

עו"ד גיא קולן

עו"ד גיא קולן הוסמך על ידי לשכת עורכי הדין בישראל בשנת 1998, לאחר התמחות אצל השופט המחוזי בדימוס ומבקר המדינה- עוה"ד יוסף שפירא. היה בין ראשוני עורכי הדין בישראל שפיתחו התמחות ייחודית בדיני זכיינות, תוך התמודדות עם אתגרים שונים שנוצרו עקב היעדר חקיקה ישירה המסדירה תחום זה בישראל. בתחילת דרכו המקצועית שימש כיועץ משפטי ובהמשך גם מנהל פיתוח עסקי ברשת ארומה. עם השנים רכש עו"ד קולן יידע ייחודי ורב ערך בליווי משפטי של רשתות זכיינות וזכיינים. בניית חוזה זיכיון היא מלאכת מחשבת בעלת חשיבות עליונה ואף מכרעת לרשת המזכה. מטרתו של חוזה הזיכיון לייצר תיאום ציפיות עם הזכיין, ובהמשך גם להגן על נכסי הרשת המזכה. חוזה זיכיון שנבנה באופן לא נכון, ללא ראייה אסטרטגית ובלי שעומד מאחוריו ניסיון נצבר של שנים רבות, עלול לקרוס בעת מבחן. מצד שני, זכיין אשר אינו מלווה על ידי עו"ד לזכיינות, שמכיר את כל הסיכונים האפשריים, ואשר יודע באילו טקטיקה יש לנהל את המו"מ מול הרשת המזכה, עלול להותיר את הזכיין במקרה המבחן חשוף בצריח, באופן לא סביר. צוות משרדו של עו"ד קולן נבחר בקפידה ועובר הכשרה ארוכה בתחום הזכיינות. המשרד מחולק לשני תחומים עיקריים – עסקאות זכיינות וליטיגציה בזכיינות.

בראש כל תחום עומד שותף בכיר, בעל ניסיון של מעל 20 שנים כעו"ד. עו"ד קולן מנהל את תחום העסקאות במשרד, הכולל ליווי עסקאות זכיינות על כל סוגיהן, הן זכיינות מקומית בישראל והן זכיינות בינלאומית, במסגרתה ניתן ליווי לרשתות ישראליות בחו"ל, וליווי לרשתות בינלאומיות בישראל. השירותים המשפטיים בהם מתמחה עו"ד קולן כוללים עריכת הסכמי זכיינות במודלים עסקיים שונים ומגוונים בשוק המקומי, עריכת הסכמי זכיינות בינלאומיים באנגלית, מתן מעטפת משפטית לרשת זכיינות וזכיינים בכל הנוגע להסכמי הלווין להסכם הזכיינות – הסכמי שכירות, תוך התאמתם למודל זכיינות; הקמות חברות ועריכת הסכמי מייסדים בין בעלי המניות של החברות המזכות או של קבוצת הזכיינים, תוך שימת דגש על סוגיות ייחודיות וסיטואציות רלבנטיות. תחום נוסף אותו מלווה עו"ד קולן מזה שנים רבות הוא מיזוגים ורכישות של רשתות זכיינות. רכישת רשת זכיינות הינה אתגר שתחילתו בבדיקת נאותות המחייבת הבנה והיכרות עם מאפייניה של רשת זכיינות, והמשכה ביצירת הסכם המגן על האינטרסים של הרוכש בראי הסיכונים הקיימים במקרים כאלה. וכמובן ליווי משפטי בעת רכישת ומכירת סניפים פעילים של זכיינים, תוך מתן הגנה המבוססת על ידע נצבר כך שזכיין הרוכש עסק, תוך תשללום ממון רב, לא יגלה בהמשך הדרך הפתעות לא נעימות אשר מעמידות לעיתים את כל העסקה בסכנה.

ענף הזכיינות בישראל (כמו גם בעולם) נמצא בעלייה מתמדת. העולם הקמעונאי הולך ומתכנס למותגים מוכרים, ובעליהם מבינים שהדרך הנכונה לפתח אותם היא באמצעות מודל הזכיינות. מכאן נוצר צורך הולך וגובר בעו"ד המתמחה בזכיינות, אשר מבין את הצרכים המשפטיים של רשת זכיינות מתפתחת, את ההגנות הנדרשות, באופן שלא יאפשר פגיעה בנכסי הרשת המזכה, אשר נצברו בעמל רב ואשר משרתים, מלבד את הרשת המזכה, גם את כלל הזכיינים. זכיין שמחליט לפגוע באותם נכסים צריך להתקבל בחומה משפטית בצורה וגבוהה, אחרת יש סכנה אסטרטגית לאופן התנהלותה התקין של הרשת, ובמקרים קיצוניים, אף לקיומה. מודל הזכיינות הוא בראש ובראשונה מודל משפטי, המורכב מחוזים, נהלים ואכיפה. מכאן החשיבות של עו"ד לזכיינות בחייה של רשת הזכיינות. עו"ד לזכיינות הוא דמות דומיננטית וחשובה להתנהלותה של רשת זכיינות. הוא למעשה מהווה את הרשות המחוקקת (הסכם הזיכיון) והרשות המבצעת (באמצעות אכיפת הסכם הזיכיון). הן בניית הסכם הזיכיון, והן אכיפתו, צריכים להיעשות תוך שימוש בניסיון נצבר רב ככל האפשר, מלווה באוריינטציה עסקית ואינטליגנציה ריגשית, והכל תוך הבנת נפש הזכיין, הלך מחשבתו, שאיפותיו וחששותיו, מצד אחד; ומצד שני נדרשים לו, לעו"ד לזכיינות, גם הבנתם וראייתם מראש של הסיכונים והאתגרים העומדים בדרכה של רשת מזכה.

רשת זכיינות בעולם העסקי המודרני מצפה כיום מעוה"ד לזכיינות לחשיבה מעמיקה, הן בשלב כתיבת חוזה הזיכיון והן בשלב אכיפתו. לא ניתן לייצר חוזה זיכיון טוב בלי ניסיון חיים בתחום זה. לא ניתן לגשת בצורה מקצועית לסכסוך עם זכיין, בלי שליווית מאות סכסוכים עם זכיינים. ליווי משפטי בתחום הזכיינות מחייב חשיבה אסטרטגית, עשרה מהלכים קדימה, אחרת עלולים הרשת והזכיין להיקלע לסיטואציות בעייתיות שניתן היה להימנע מהן עם מעט שכל ישר והרבה ניסיון.

עו"ד המתמחה בתחום הזכיינות חייב לדעת להבנות הגנות משפטיות טובות ללקוחותיו, אך באותה עת, לנהל בשמם מו"מ ענייני ויעיל שיביא בסופו של יום את הצדדים לעסקה. האיזון בין השניים, דהיינו שמירה על האינטרסים של הלקוח, מחד, וחתירה לקלוזינג, כלומר להתממשות העסקה, היא האתגר של עו"ד לזכיינות. שלב המו"מ בין רשת מזכה לזכיין הינו רגיש ומלווה בחשדנות וחששות. עו"ד לזכיינות יודע להפריד את המוץ מהתבן, ולהוביל את הצדדים באופן מקצועי אל הזוגיות. בסופו של יום, מדובר בחתונה, ולכן מצופה מעו"ד לזכיינות שינהל את המו"מ תוך מתן כבוד לצד השני. מודל הזכיינות אינו סימטרי. הוא מציב את החברה המזכה בעמדה חזקה יותר משל הזכיין. זכיין שמרגיש שכפו עליו להתקשר בעסקה שהוא אינו שלם איתה, הוא פצצה מתקתקת לרשת. הזכיין צריך להיכנס לעסקה בעיניים פקוחות. הוא חייב להבין עוד במהלך המו"מ את הרציונל שעומד מאחורי מודל הזכיינות. עו"ד לזכיינות ישב בסבלנות עם הזכיין ועם עורך דינו, ויסביר להם מה הרקע ומה הסיבה לכך שהמודל בנוי באופן כזה. בארגז הכלים של עו"ד לזכיינות של מענה לכל שאלה של הזכיין או עורך דינו, תוך הפניה לדוגמאות רבות מהחיים, בהתבסס על ניסיון נצבר של מאות מקרים דומים. כך בונים עם זכיין מערכת יחסים בריאה ושקופה, ומקטינים את הסיכוי לתסכול וחוסר הבנה הנובעים מכך שלא שאין תיאום ציפיות מלכתחילה.

ניסונו רב השנים של עו"ד קולן בתחום הזכיינות, אפשר לו ללוות מגוון רחב מאוד של תחומים הפועלים בזכיינות. להלן דוגמאות:

 

Food business

 

בתי קפה (ייצוג רשת סי קפה מקבוצת דור אלון, ייצוג רשת קפה נמרוד, ייצוג רשת קפה ליון, ייצוג רשת קופי טיים, ייצוג רשת תחנת לחם וייצוג זכיינים של לנדוור, גרג, ארומה, ארקפה, ביגה, בליקר בייקרי, קפה קפה, קקאו, בנדיקט, מתוקה, קומפניא, קופיקס, רולדין);

בתי קפה בריאותיים (ייצוג רשת קפה לואיז, וייצוג של זכיינים של רשת פרש קיטשן);

מסעדות סושי (ייצוג רשת אושי אושי מקבוצת הסוהו, ייצוג רשת טאטאמי, ייצוג רשת סושי רחביה וייצוג זכיינים של אצה, נגיסה, ג'אפניקה, ריבר, ווק אוואי) ;

מסעדות המבורגר (ייצוג רשת סוסו אנד סאנס ורשת בורגר סלון, ייצוג רשת BP, ייצוג רשת WOLFNIGHTS, ייצוג רשת פיתה בסטה, ייצוג זכייני BBB, ייצוג זכייני בורגרים, ייצוג זכייני שמונה);

שניצליות (ייצוג רשת שניצל קוקי, וייצוג זכיינים של השניצליה, שניצליין);

גלידריות (ייצוג רשת קרמרי דה לאקלייר, רשת The Gelato Factory, רשת Frost, רשת BELLAMIA, ייצוג זכייני ג'ט לק, ייצוג רשת יוגוס, ייצוג רשת קצפת, ייצוג רשת דלי קרים, ייצוג זכייני אלדו, ייצוג זכייני גולדה, ייצוג זכייני וניליה, ייצוג זכייני וניליה SOFTSERVE, ייצוג זכייני ל'גופרה, ייצוג זכייני צ'ילבוקס,

חנויות נוחות (ייצוג רשת עולם הממתקים, ייצוג רשת קנדילנד, ייצוג זכייני אייס בר);

מרכולים (ייצוג רשת סופר יודה, וייצוג זכיינים של שופרסל אקספרס);

מעדניות (ייצוג רשת באשר פרומז'רי);

דוכנים (ייצוג רשת מיסטר פרצל, ייצוג רשת פרשופ, ייצוג רשת בי פרש, וייצוג זכיינים של רי בר);

ברים (ייצוג רשת לאגר אנד אייל, ייצוג רשת בוגארט, ייצוג רשת מייקס פלייס, ייצוג זכייני פטריקס

חנויות תבלינים (ייצוג רשת אותנטי, ייצוג רשת ממלכת החלבה, ייצוג רשת קליית שפע טבע, ייצוג רשת SUMSUM)

חומוסיות (ייצוג רשת בית הפול, ייצוג רשת חומוס אליהו, ייצוג רשת שפע חומוס, ייצוג רשת החומוס של ארז, ייצוג זכייני חומוס כספי, ייצוג זכייני חומוס ברדיצ'ב, ייצוג זכייני פלאפל בריבוע)
מסעדות מאכלי עמים (ייצוג רשת הטריפוליטאית של בכור, ייצוג רשת דונקי, ייצוג רשת יאמן סטריט, ייצוג רשת סביח פרישמן, ייצוג רשת עראיס מחניודה, ייצוג רשת
מסעדות דגים (ייצוג רשת בני הדייג)
מסעדות איטלקיות ופיצריות (ייצוג רשת פאט ויני, ייצוג רשת גומבה, ייצוג רשת רפאלו, ייצוג רשת פסטינה, ייצוג רשת דון פרדו,ייצוג רשת ל'פיצה, ייצוג רשת FASTA PASTA, ייצוג רשת פסטה בסטה, ייצוג זכייני רשת ויויונו, ייצוג זכייני פיצה האט, ייצוג זכייני פיצה דומינוס, ייצוג זכייני פסטה פיורי, ייצוג זכייני תרזה)
מאפיות (ייצוג רשת האופה מבגדד)
מסעדות לממכר שווארמה (ייצוג רשת טורק לחמאג'ון, ייצוג רשת יאשקה)
קצביות (ייצוג רשת סרוסי אלי)
ייצוג רשת פלאפל בלגי

 

Non food business

 

מוצרי צריכה (ייצוג רשת גוד פארם מקבוצת רמי לוי);

חיות בית (ייצוג רשת פט ביי, ייצוג רשת גרובר פארם, ייצוג רשת עולם של חיות, ייצוג רשת אנימל דיל, ייצוג רשת קואלה סנטר);

מרכזי גמילה (ייצוג רשת אלן קאר הבינלאומית);

תיווך נדל"ן (ייצוג רשת ריאלטי אקזקיוטיב הבינלאומית, ייצוג רשת המרכז לנדל"ן, וייצוג זכיינים של אנגלו סכסון, אר.אי.אס, קלר וויליאמס).

גמולוגיה ויהלומים (ייצוג רשת איי.ג'י.אל אינטרנשינל);

גינון וגידולים (ייצוג רשת הידרושופ).

מכוני בריאות וכושר (ייצוג רשת 123 לייפסטייל, רשת וואן ביט)
סלולר (ייצוג רשת אוניקס, ייצוג זכייני רשת טאצ', ייצוג זכייני רשת סמארטפון)
חנות לממכר מוצרי אופטיקה (ייצוג רשת אקס ריי)
ביגוד (ייצוג רשת באבלס, ייצוג רשת הוגו בוס, ייצוג רשת פלאטין)
מוצרי אידוי (ייצוג רשת בריזי קלאודז)
חנויות מוצרי ניקוי (ייצוג רשת ג'ונסון קלין)

חנויות לרכישת אלכוהול (ייצוג רשת היבואן, ייצוג זכייני LAVISH)

שירותים אינטרנטיים (ייצוג רשת כאן)
מוצרי טיפוח (ייצוג רשת לוטוס, ייצוג זכייני לקה)
מועדוני קריוקי (ייצוג רשת MEON THE MIC)

חוגי העשרה (ייצוג רשת ממריאים)

מכונים ללימוד תיאוריה (ייצוג זכייני VR DRIVE)
חנויות לממכר מוצרי פנאי (ייצוג זכייני ג'נטלמן)
חנויות אופנה (ייצוג רשת SAVE MY BAG)
חנויות צעצועים (ייצוג זכייני עידן 2000)

תחומי עיסוק: עו״ד זכיינות,
נסיון תעסוקתי: 22
רישוי עסקי: 24294

רשתות

כפר השעשועים
כפר השעשועים
רשת כפר השעשועים הינה רשת חנויות צעצועים וותיקה המשווקת גם בין היתר משחקים, מכשירי כתיבה ועוד.
רשת כפר השעשועים הינה רשת חנויות צעצועים וותיקה המשווקת גם בין היתר משחקים, מכשירי כתיבה ועוד.
לדף רשת
קרמרי דה ל'אקלר
קרמרי דה ל'אקלר
קרמרי דה ל'אקלר הינה רשת חדש שהחלה את דרכה בתל אביב והתרחבה לשאר הארץ.
קרמרי דה ל'אקלר הינה רשת חדש שהחלה את דרכה בתל אביב והתרחבה לשאר הארץ.
לדף רשת
אספרסו בר
אספרסו בר
רשת הבתי קפה אספרו בר שהוקמה על ידי ארבעה בני משפחה ומגישה קפה טרי באיכות הגבוהה ביותר.
לדף רשת
5
פסטה בסטה
פסטה בסטה
"פסטה בסטה" המגישה פסטה טריה בעבודת יד. הרשת מונה כיום 12 סניפים ובעלת ותק של 9 שנים.
"פסטה בסטה" המגישה פסטה טריה בעבודת יד. הרשת מונה כיום 12 סניפים ובעלת ותק של 9 שנים.
לדף רשת
גרובר פארם
גרובר פארם
רשת גרובר פארם לחנויות חיות מחמד ולדגי נוי מחפשת זכיינים אוהבי חיות שמבינים בתחום, בעלי חשיבה יזמית ומוטיבציה!
רשת גרובר פארם לחנויות חיות מחמד ולדגי נוי מחפשת זכיינים אוהבי חיות שמבינים בתחום, בעלי חשיבה יזמית ומוטיבציה!
לדף רשת
דלי קרים
דלי קרים
דלי קרים הינה רשת חנויות למכירת גלידה המתאפיינת בעיקר בגלידה טרייה שמיוצרת מחומרים טבעיים, ללא חומרים משמרים
דלי קרים הכוללת כיום כ-26 סניפים, הינה רשת חנויות למכירת גלידה המתאפיינת בעיקר בגלידה טרייה שמיוצרת מחומרים טבעיים.
לדף רשת
GOOD PHARM
GOOD PHARM
נכון לשנת 2019, רשת "גוד פארם" כבר לא מוכרת זכיינויות.
שימו לב - נכון לשנת 2019, רשת "גוד פארם" כבר לא מוכרת זכיינויות.
לדף רשת
באבלס
באבלס
רשת באבלס שמה לעצמה כמטרה להביא לכל חלקי הארץ את מיטב מותגי בגדי הילדים
רשת באבלס שמה לעצמה כמטרה להביא לכל חלקי הארץ את מיטב מותגי בגדי הילדים
לדף רשת
סלטים – Sala team
סלטים – Sala team

טקסט לא יותר מ12 שורות, אחרת תשבר הסימטריה עם התמונה

אין תקציר נייד
לדף רשת
אוניקס – ONIX
אוניקס – ONIX
רשת אוניקס (ONIX) הנה רשת מחשבים וסלולר שזכתה בפרס "יצאת צדיק" ומעניקה ללקוחותיה מגוון פתרונות טכנולוגיים במקום אחד
רשת אוניקס (ONIX) הנה רשת מחשבים וסלולר שזכתה בפרס "יצאת צדיק" ומעניקה ללקוחותיה מגוון פתרונות טכנולוגיים במקום אחד
לדף רשת

עסקאות

עסקת זכיינות – תחנת לחם גיסין פתח תקווה
עסקת זכיינות – תחנת לחם גיסין פתח תקווה
חוזה הסכם זיכיון נחתם בתאריך 16/06/2021
חוזה הסכם זיכיון נחתם בתאריך 16/06/2021
לדף עסקה
עסקת זכיינות – באשר פרומז'רי סניף גבעתיים
עסקת זכיינות – באשר פרומז'רי סניף גבעתיים
חוזה הסכם זיכיון נחתם בתאריך 17/06/2021
חוזה הסכם זיכיון נחתם בתאריך 17/06/2021
לדף עסקה
עסקת זכיינות – רשת חומוס יוסף ראש העין
עסקת זכיינות – רשת חומוס יוסף ראש העין
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 22/06/2021
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 22/06/2021
לדף עסקה
עסקת זכיינות – באשר פרומז'רי מודיעין
עסקת זכיינות – באשר פרומז'רי מודיעין
חוזה הסכם זיכיון והסכם השכירות נחתם בתאריך 10/03/2021
חוזה הסכם זיכיון והסכם השכירות נחתם בתאריך 10/03/2021
לדף עסקה
עסקת זכיינות – באשר פרומז'רי מישור אדומים
עסקת זכיינות – באשר פרומז'רי מישור אדומים
חוזה הסכם זיכיון נחתם בתאריך 05/05/2021
חוזה הסכם זיכיון נחתם בתאריך 05/05/2021
לדף עסקה
עסקת זכיינות – באשר פרומז'רי גבעתיים
עסקת זכיינות – באשר פרומז'רי גבעתיים
חוזה הסכם זיכיון נחתם בתאריך 06/05/2021
חוזה הסכם זיכיון נחתם בתאריך 06/05/2021
לדף עסקה
עסקת זכיינות – רשת חומוס יוסף השרון
עסקת זכיינות – רשת חומוס יוסף השרון
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 25/05/2021
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 25/05/2021
לדף עסקה
עסקת זכיינות רשת פאט ויני כרמיאל
עסקת זכיינות רשת פאט ויני כרמיאל
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 18.01.2021
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 18.01.2021
לדף עסקה
עסקת זכיינות רשת גו נודלס ת"א
עסקת זכיינות רשת גו נודלס ת"א
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 12.01.2021
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 12.01.2021
לדף עסקה
עסקת זכיינות רשת מקסיקנה רחובות
עסקת זכיינות רשת מקסיקנה רחובות
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 07.01.2021
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 07.01.2021
לדף עסקה
עסקת זכיינות – רשת סיטי מרקט תל אביב
עסקת זכיינות – רשת סיטי מרקט תל אביב
חוזה הפעלת זיכיון נחתם בתאריך 06/01/21
חוזה הפעלת זיכיון נחתם בתאריך 06/01/21
לדף עסקה
עסקת זכיינות – רשת קנסאי בחולון
עסקת זכיינות – רשת קנסאי בחולון
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 05/01/2021
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 05/01/2021
לדף עסקה
עסקת זכיינות – רשת חומוס יוסף ים המלח
עסקת זכיינות – רשת חומוס יוסף ים המלח
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 04/01/2021
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 04/01/2021
לדף עסקה
עסקת זכיינות – באשר פרומז'רי נתיבות
עסקת זכיינות – באשר פרומז'רי נתיבות
חוזה הסכם זיכיון נחתם בתאריך 03/01/2021
חוזה הסכם זיכיון נחתם בתאריך 03/01/2021
לדף עסקה
עסקת זכיינות – רשת Lager & Ale מצפה רמון
עסקת זכיינות – רשת Lager & Ale מצפה רמון
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 30/12/20
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 30/12/20
לדף עסקה
עסקת זכיינות רשת בפיתה קרית מוצקין
עסקת זכיינות רשת בפיתה קרית מוצקין
הסכם זיכיון נחתם בתאריך 25/12/20
הסכם זיכיון נחתם בתאריך 25/12/20
לדף עסקה
עסקת זכיינות רשת פיתה בשר אשדוד
עסקת זכיינות רשת פיתה בשר אשדוד
הסכם זיכיון נחתם בתאריך 24/12/20
הסכם זיכיון נחתם בתאריך 24/12/20
לדף עסקה
חתימת חוזה זכיינות – אותנטי רמלה
חתימת חוזה זכיינות – אותנטי רמלה
חוזה הזיכיון נחתם בתאריך 23/12/20
חוזה הזיכיון נחתם בתאריך 23/12/20
לדף עסקה
עסקת זכיינות – רשת עולם הממתקים חולון
עסקת זכיינות – רשת עולם הממתקים חולון
חוזה הפעלת זיכיון נחתם בתאריך 20/12/20
חוזה הפעלת זיכיון נחתם בתאריך 20/12/20
לדף עסקה
עסקת זכיינות – Chillbox גבעת שמואל
עסקת זכיינות – Chillbox גבעת שמואל
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 16.12.2020
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 16.12.2020
לדף עסקה
עסקת זכיינות – גוד פארם רוטשילד,פ"ת
עסקת זכיינות – גוד פארם רוטשילד,פ"ת
חוזה שכירות נחתם בתאריך 14.12.2020
חוזה שכירות נחתם בתאריך 14.12.2020
לדף עסקה
עסקת זכיינות – דלי קרים ראשון לציון
עסקת זכיינות – דלי קרים ראשון לציון
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 13.12.2020
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 13.12.2020
לדף עסקה
עסקת זכיינות רשת קוויק
עסקת זכיינות רשת קוויק
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 09.12.2020
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 09.12.2020
לדף עסקה
עסקת זכיינות רשת פיצה עגבניה תל אביב
עסקת זכיינות רשת פיצה עגבניה תל אביב
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 07/12/20
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 07/12/20
לדף עסקה
חתימת חוזה שכירות – אותנטי ערד
חתימת חוזה שכירות – אותנטי ערד
חוזה השכירות נחתם בתאריך 04/12/20
חוזה השכירות נחתם בתאריך 04/12/20
לדף עסקה
חתימת חוזה שותפות עסקית – רולדין ממילא
חתימת חוזה שותפות עסקית – רולדין ממילא
חוזה שותפות נחתם בתאריך 03.12.2020
חוזה שותפות נחתם בתאריך 03.12.2020
לדף עסקה
חתימת הסכם הפעלה לפתיחת בית מאפה מקבוצת קמרי
חתימת הסכם הפעלה לפתיחת בית מאפה מקבוצת קמרי
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 02.12.2020
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 02.12.2020
לדף עסקה
עסקת זכיינות רשת מקסיקנה חולון
עסקת זכיינות רשת מקסיקנה חולון
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 01.12.2020
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 01.12.2020
לדף עסקה
עסקת זכיינות רשת בוטיק סנטרל כפר סבא
עסקת זכיינות רשת בוטיק סנטרל כפר סבא
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 30.11.2020
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 30.11.2020
לדף עסקה
עסקת זכיינות רשת ארומה
עסקת זכיינות רשת ארומה
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 26.11.2020
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 26.11.2020
לדף עסקה
עסקת זכיינות – פיתה בסטה רמת-גן
עסקת זכיינות – פיתה בסטה רמת-גן
חתימת חוזה זיכיון לרשת פיתה בסטה נחתם בתאריך 28.10.2020
חתימת חוזה זיכיון לרשת פיתה בסטה נחתם בתאריך 28.10.2020
לדף עסקה
עסקת זכיינות – גוד פארם הרצליה
עסקת זכיינות – גוד פארם הרצליה
חתימת חוזה שכירות בלתי מוגנת נחתם בתאריך 29.10.2020
חתימת חוזה שכירות בלתי מוגנת נחתם בתאריך 29.10.2020
לדף עסקה
עסקת זכיינות – Hugo Boss נצרת
עסקת זכיינות – Hugo Boss נצרת
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 02.09.2020
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 02.09.2020
לדף עסקה
עסקת זכיינות – Hugo Boss Kids באר שבע
עסקת זכיינות – Hugo Boss Kids באר שבע
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 09.08.2020
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 09.08.2020
לדף עסקה
עסקת זכיינות – פיצה
עסקת זכיינות – פיצה
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 23.09.2020
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 23.09.2020
לדף עסקה
חתימת חוזה זיכיון – הידרושופ באר שבע
חתימת חוזה זיכיון – הידרושופ באר שבע
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 09.09.2020
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 09.09.2020
לדף עסקה
עסקת זכיינות – פיצה משולשים בעזריאלי מודיעין
עסקת זכיינות – פיצה משולשים בעזריאלי מודיעין
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 17.08.2020
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 17.08.2020
לדף עסקה
חתימת חוזה שכירות – פלאפל בריבוע ו-Starving
חתימת חוזה שכירות – פלאפל בריבוע ו-Starving
חתימת חוזה שכירות נחתם בתאריך 23/08/20
חתימת חוזה שכירות נחתם בתאריך 23/08/20
לדף עסקה
עסקת זכיינות ושכירות – גלידריית קצפת בני ברק
עסקת זכיינות ושכירות – גלידריית קצפת בני ברק
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 05.08.2020
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 05.08.2020
לדף עסקה
עסקת זכיינות – רשת פיצה
עסקת זכיינות – רשת פיצה
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 09.09.2020
חוזה שכירות נחתם בתאריך 26/08/20
לדף עסקה
חתימת הסכם זיכיון ושכירות – רשת היבואן באשדוד
חתימת הסכם זיכיון ושכירות – רשת היבואן באשדוד
חוזה זיכיון שכירות בלתי מוגנת נחתם בתאריך 24.08.2020
חוזה זיכיון שכירות בלתי מוגנת נחתם בתאריך 24.08.2020
לדף עסקה
עסקת זכיינות – גוד פארם פ"ת
עסקת זכיינות – גוד פארם פ"ת
חוזה שכירות בלתי מוגנת נחתם בתאריך 25.08.2020
חוזה שכירות בלתי מוגנת נחתם בתאריך 25.08.2020
לדף עסקה
עסקת זכיינות – באשר פרומז'רי הוד השרון
עסקת זכיינות – באשר פרומז'רי הוד השרון
חוזה הסכם זיכיון נחתם בתאריך 09/08/20
חוזה הסכם זיכיון נחתם בתאריך 09/08/20
לדף עסקה
עסקת זכיינות – רשת עולם הממתקים ת"א
עסקת זכיינות – רשת עולם הממתקים ת"א
חוזה הפעלת זיכיון נחתם בתאריך 13/08/20
חוזה הפעלת זיכיון נחתם בתאריך 13/08/20
לדף עסקה
עסקה לרכישת פעילות ושכירות – Weiss
עסקה לרכישת פעילות ושכירות – Weiss
חוזה שכירות ורכישת פעילות נחתם בתאריך 10/08/20
חוזה שכירות ורכישת פעילות נחתם בתאריך 10/08/20
לדף עסקה
עסקת זכיינות – רשת Lager & Ale פ"ת
עסקת זכיינות – רשת Lager & Ale פ"ת
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 19/08/20
חוזה זיכיון נחתם בתאריך 19/08/20
לדף עסקה
עסקת זכיינות – רשת פיצה
עסקת זכיינות – רשת פיצה
חוזה שכירות נחתם בתאריך 26/08/20
חוזה שכירות נחתם בתאריך 26/08/20
לדף עסקה
עסקת זכיינות – רשת פיצה
עסקת זכיינות – רשת פיצה
חוזה שכירות נחתם בתאריך 14/09/20
חוזה שכירות נחתם בתאריך 14/09/20
לדף עסקה
עסקת זכיינות – גוד פארם
עסקת זכיינות – גוד פארם
חוזה שכירות בלתי מוגנת נחתם בתאריך 31.7.19
חוזה שכירות בלתי מוגנת נחתם בתאריך 31.7.19
לדף עסקה
שוק הפשפשים ביפו – גוד פארם
שוק הפשפשים ביפו – גוד פארם
חוזה שכירות בלתי מוגנת נחתם בתאריך 31.7.19.
חוזה שכירות בלתי מוגנת נחתם בתאריך 31.7.19.
לדף עסקה
גוד פארם – פלורנטין 18
גוד פארם – פלורנטין 18
חוזה שכירות בלתי מוגנת נחתם בתאריך 13.8.19.
חוזה שכירות בלתי מוגנת נחתם בתאריך 13.8.19.
לדף עסקה
גוד פארם – סניף פלורנטין
גוד פארם – סניף פלורנטין
חוזה שכירות בלתי מוגנת נחתם בתאריך 13.8.19.
חוזה שכירות בלתי מוגנת נחתם בתאריך 13.8.19.
לדף עסקה
עסקת זכיינות – באבלס
עסקת זכיינות – באבלס
חוזה שכירות נחתם בתאריך 13.8.19.
חוזה שכירות נחתם בתאריך 13.8.19.
לדף עסקה
עסקת זכיינות – תחנת לחם סניף פתח תקווה
עסקת זכיינות – תחנת לחם סניף פתח תקווה
חוזה שכירות בלתי מוגנת נחתם בתאריך 15 לאוגוסט, 2019
חוזה שכירות בלתי מוגנת נחתם בתאריך 15 לאוגוסט, 2019
לדף עסקה

כתובת: האילן 45, קדימה צורן

טלפון: 072-334-1827

מייל: Info@Franmark.co.il

בית הספר לזכיינות של Fran&Mark
צור קשר