fbpx
בחר קטגוריה
זכיינות מזון / מסעדות
זכיינות אופנה
פתיחת/ הקמת עסק
זכיינות/זיכיון בתי קפה
זכיינות/זכיין חנות
קניית עסק/עסקים
זיכיון / זכיינות
עיצוב מסעדה / מסעדות
עיצוב חנות / חנויות
עיצוב
פתיחת עסק
הקמת חברה
עסקים למכירה
עיצוב פנים
הקמת שותפות
הקמת / פתיחת בית קפה
הקמת עסק
פתיחת חנות
קניית עסק
רכישת עסק
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בדרום
במרכז
בצפון
בירושלים
באילת
בחיפה
בתל אביב

חיפושים נפוצים

הקמת חברה

הקמת חברה כל יזם הרוצה להקים עסק יכול לבחור בין 3 ישויות אפשריות. חברה בע"מ שהיא גוף משפטי העומד בפני עצמו. עוסק מורשה ועוסק פטור. בכל אחת מהישויות הללו יש יתרונות אחרים, והבחירה נעשית לרוב על פי היקפי הפעילות, צרכי הבעלים, טעמם ושיקולים משפטיים ואחרים. החברה מקצה למקימיה ולבעליה מניות. המקים יכול להיות בעל מניות יחיד הקובע את סדר ההתנהלות בה. הוא יכול לסחור במניותיו, למכור ולהקצות אותן לשותפים נוספים ועוד. בחברה קיים יתרון רב בגלל היותה ישות עצמאית. הדבר חשוב מבחינות רבות של התמחרות, עיסוק מול הרשויות ועוד, אבל חשוב במיוחד כאשר מתפתחים בה משברים כלכליים. במקרים אלו הנושים אינם יכולים לדרוש חובם מבעלי המניות, שהינם מוגנים מבחינה זאת, אלא רק מהחברה. הם יכולים לבקש רק  את כספיה ונכסיה.

הקמת חברה נחשבת למורכבת מאוד ומעורבים עורכי דין מנוסים בתחומים מסחריים. על פי החוק, יש צורך בביצוע מספר פעולות הכרחיות. יש לייסד תקנון חברה שבו נרשמים שם החברה, מטרותיה, פרטים על הון המניות, מידע על הגבלת אחריות של הבעלים (הסכמים בין שותפים אם מדובר בהקמת שותפות חדשה), זכויות וחובות שלהם, אופי ניהול החברה ומידע  חשוב אחר. בשלב הבא רושמים אותה ברשם  החברות ומקבלים מספר חברה. לאחר מכן, יש לרשום אותה ברשויות מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. לאחר ההקמה יוצקים תוכן ופעילות לתוכה. יש צורך לאפיין אותה ולהגדיר את פעילותה, קהל היעד ועוד, להכין תכנית עסקית שתספק מושג על כל ההתנהלות הכלכלית והפיננסית העתידית. בשלב הבא, לגייס הון ראשוני ולתכנן ניהול פיננסי נכון עד להגעת ההכנסות הראשונות. מומלץ להיעזר ביועצים עסקיים בעלי ידע וניסיון מצטבר בכל התהליך המורכב הנ"ל. הקמת חברה בשלבים נכונים ותחת ליווי, תיצור בסיס איתן לפעילות ולהצלחה העתידיות. Fran & Mark היא פלטפורמה ייחודית למתן ייעוץ ושירותים לעסקים.  

אנשי מקצוע

icomplex
icomplex
icomplex הינה חברה לניהול ואחזקת מבנים וועדי בית
פתח פרופיל
פרסום מרינה
פרסום מרינה
משרד פרסום בעל נסיון רב שנים וותק בענף המתמחה בפנייה למגזר הרוסי.
פתח פרופיל
פרומו
פרומו
חברת פרומו מתמחה בתחומי השיווק והפרסום ומציעה את שרותיה עבור חברות שונות המעוניינות לגדול ולצמוח בעזרת שיווק נכון ויעיל.
פתח פרופיל
לוטן סגל
לוטן סגל
לוטן סגל הוא מומחה לשיפור מערכי מכירות. משמש כיועץ וכמרצה מבוקש בתחום המכירות, השיווק, השכנוע, ההשפעה, הכתיבה והתוכן וצמיחה עסקית.
פתח פרופיל
נטע שריקי
נטע שריקי
משרד "נטע שריקי - יחסי ציבור" מתמחה בייעוץ תקשורתי, בניית מוניטין והגברת מודעות למותגים, מוצרים, ושירותים.
פתח פרופיל
1:1 – אחד:אחד מוטי יברבאום ושות'
1:1 – אחד:אחד מוטי יברבאום ושות'
אחד:אחד הינה חברה לחיבורים עסקיים במגוון תחומים בעלת ניסיון של כ-10 שנים בתחום.
פתח פרופיל
ביזנס טיים
ביזנס טיים
המטרה המרכזית של ביזנס טיים היא מתן ערך ותרומה לשוק העסקים בארץ ובעולם, על ידי הענקת פתרונות חדשניים ומותאמים אישית עבור כל לקוח
פתח פרופיל
BReal TV
BReal TV
BReal TV עוסקת ביצירת סרטונים שיווקיים וויראליים לעסקים קטנים וגדולים כאחד ובכל התחומים.
פתח פרופיל

  צור קשר


  כתובת: האילן 45, קדימה צורן

  טלפון: 072-334-1827

  מייל: Info@Franmark.co.il

  בית הספר לזכיינות של Fran&Mark
  צור קשר